onsdag 29 augusti 2012

توسط نوری زاد و خزعلی در دستور کار قرار گرفت ؛ جذب نیرو و تيم‌سازي در پارتی‌ها‌!‌+ اسناد و تصاوير

 مهره های فعال فتنه 88 با نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، بار دیگر با استفاده از روشهای غیر اخلاقی و مستهجن در پارتی ها و کافی شاپ های سطح شهر اقدام به جذب نیرو در بدنه تشکیلاتی شان می کنند.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، چندی پیش خبری در خروجی سايت باشگاه خبرنگاران قرار گرفت مبنی بر اعلام حمایت از حزب تازه تاسیس” مهدی خزعلی” و “محمد نوری زاد ” دو تن از حامیان فتنه 88 که سابقه اقدامات ضد امنیتی در پرونده قضایی شان وجود دارد.


” مهدی خزعلی ” به همراه ” محمد نوری زاد ” که مدت مدیدی است از نجابت و سعه صدر مردم انقلابی کشورمان سوء استفاده کرده و به فحاشی علیه اعتقادات مردم و تخریب دستاورد های انقلاب اسلامی مشغول هستند، جلساتی را در تهران تحت پوشش طرح مسائل به ظاهر اخلاقی و مذهبی برگزار کرده و در این جلسات به جمع آوری پول برای این حزب اقدام کرده بودند که با واکنش دستگاههای امنیتی کشور مواجه شد.
اما روند پیش رو از عزم جدی این افراد در احیاء دوباره جریان شکست خورده از مردم حکایت دارد. “مهدی خزعلی ” در وب سایت شخصی اش از راه اندازی حزب سیاسی برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داد.
اما با توجه به طرد این جریان مردود شده در انتخابات 88 از طرف مردم، رویکرد جذب نیرو از پارتی ها ، کافی شاپ ها و دانشگاهها با استفاده از مهره های مبتذل و روشهایی غیر اخلاقی در دستور کار این تشکل قرار گرفته است .
خانم ( ی – ذ ) از فعالین فتنه 88 یکی از این مهره هاست که با برگزاری پارتی های مختلط و غیر اخلاقی تحت عناوین بالماسکه ، وایت پارتی و … در مناطق مختلف شهر، در حال جذب نیرو برای این حزب است .
وی اخیرا در عکسهایی از مهمانی های هدف دار و سیاسی فتنه گران آزاد شده از زندان ، در کنار مهدی خزعلی و محمد نوری زاد رویت شده است .
خانم ( ی – ذ ) در شبکه های اجتماعی ضد انقلاب نیز با دعوت و ترغیب به شرکت در این جلسات غیر اخلاقی از بین کاربران فضای مجازی نیز نیرو جذب می کند.
خانم ( م – الف ) نیز یکی دیگر از همدستان وی در این پروژه جذب نیرو است که در خبرهای بعدی به تفضیل اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد این حلقه غیر اخلاقی و مبتذل حضور خوانندگان عزیز ارائه خواهد شد.
لازم به توضیح است تصاویر این جلسات مستهجن ، آنقدر زننده و قبیح بود که بسیاری از آنان امکان انتشار نداشت.

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar