torsdag 21 februari 2013

رسماً اعلام شد: متکی، باهنر و آل اسحاق کاندیداهای نهایی جبهه پیروان


سخنگوی جبهه پیروان ضمن امیدواری برای رسیدن به یک کاندیدای واحد گفت: ما این سه نفر را به جامه اصولگرایان معرفی می‌کنیم و اصولگرایان باید فرایندی را طی کنند که مورد اجماع همه آنها باشد.
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: با اکثریت آراء منوچهر متکی، باهنر و یحیی آل اسحاق امروز به عنوان کاندیداهای مطرح جبهه پیروان معرفی شدند.
سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برگزاری جلسه امروز شورای مرکزی این جبهه، اظهار داشت: جبهه پیروان در یک فرایند طولانی از احزاب 15گانه خود خواسته بود که اسامی مورد نظرشان برای کاندیداتوری را اعلام کند، لذا این فرایند طی شد و امروز صبح در جلسه شورای مرکزی جبهه که متشکل از دبیران کل احزاب 15 گانه بود، بر اساس آراء سه نفر با اکثریت آراء انتخاب شدند.
سجادی تصریح کرد: جبهه پیروان آقایان منوچهر متکی، محمدرضا باهنر و یحیی آل اسحاق را به عنوان کاندیدای مطرح جبهه پیروان در انتخابات معرفی کرد.
سخنگوی جبهه پیروان با تاکید بر اینکه همه اصولگرایان باید به سمت وحدت پیش بروند و فرایند آنها اجماع اصولگرایان را در برداشته باشد، افزود: آن فرایند رسیدن به کاندیدای واحد است. از این رو جبهه پیروان و این سه نفر از اجماع در جامعه اصولگرایی تبعیت می‌کنند.
وی ضمن امیدواری برای رسیدن به یک کاندیدای واحد گفت: ما این سه نفر را به جامه اصولگرایان معرفی می‌کنیم و اصولگرایان باید فرایندی را طی کنند که مورد اجماع همه آنها باشد.

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar